...."Říkají mi námořník. Již mnoho dní se plavím na moři sám a bez pomoci. Předtím jsem však plul na velkých lodích a viděl věci, o kterých se vám ani nesnilo." "Naposledy jsme proplouvali kolem severního pólu a viděli veliké ledovce, které se lámaly na kusy a moře je odnášelo, dokud postupně neroztály. Pak to šlo strašně rychle. Všude kolem nás byly ledové kry. Zvedala se hladina moří a postupně mizely ostrovy i pevnina. Až jednou v noci naše loď narazila do jednoho ledovce a potopila se. Zbyl jsem jenom já. Vyšplhal se na tento provizorní vor a moře mě unášelo k vám. Měl jsem štěstí. Tady je asi poslední pevnina, kterou moře nezatopilo. Ale vidíte, už jsou kusy ledovce i tady. Nevím, o kolik ještě voda stoupne, proto se na to musíme připravit.Jedině ten, kdo má plachetnici a umí na ní jezdit, může v tomto vodním světě přežít." ....

Letní dětský jachtařský tábor ve stylu „Vodní svět“ 2012

Ještě zábavnější a výpravnější, než náš tábor v roce 2011, který byl ve stylu "Piráti z Karibiku"

Termín: 4.-10.8. 2012 - Vhodné pro děti od 6 – 11 let.
Místo : Lanškroun (okres Ústí nad Orlicí), Areál Vodní sporty
Cena : 2 700,-Kč (ubytování, celodenní strava, celotáborová hra, ceny)

Týden plný plachtění, dobrodružství a zábavy na vlnách Lanškrounského Dlouhého rybníku v areálu oddílu Vodní sporty Lanškroun určený pro lodní třídu Optimist. Celotýdenní hra je začleněna z velké části i do tréninků v průběhu tábora. Jejím námětem je světové známý film "Vodní svět" s Kevinem Kostnerem v hlavní roli. Tábor se koná v příjemném prostředí areálu našeho oddílu, který je umístěn přimo vedle čistého přírodního koupalistě, které je v oblasti chráněnéného území Obora.

Děti se mohou těšit na výpravné a dobrodružné hry a soutěže na vodě i na suchu. Tábor bude zakončen víkendovým jachtařským závodem pro děti od 8 let.

Kontakty pro přihlášení na tábor:

Michal Kučera
Telefon: 731 187 737
e-mail: sailing-for-fun@seznam.cz


Zájemcům zašleme podrobné informace k táboru včetně závazné přihlášky.

rychlá nezávazná přihláška:

 

 

prava